Načítání obsahu...
FCEM a partneři

FCEM a partneři

GREEN FOX ACADEMY


Problém sehnat programátory do svých firem a zároveň obrovský potenciál IT trhu svedl dohromady v roce 2015 čtveřici zakladatelů Green Fox Academy – Kristófa Bárdose, Barbaru Fazekas, Tamáse Kökényho a Pétera Langmára. Od slov nebylo daleko k činům a začala se psát historie jednoho z nejúspěšnějších maďarských startupu. Spojili dohromady motivované zájemce, kteří chtěli změnit svůj profesní život a firmy marně shánějící IT odborníky. 

Nebyl potřeba ani rok a Green Fox Academy se vyšvihla mezi špičku ve svém oboru. Tento úspěch byl korunován prestižní cenou ITBEHAVIOR v kategorii Human Management za kurz Junior programátor. Počet studentů rychle narůstal, stejně tak rostlo číslo spolupracujících firem a přicházela i další ocenění, např. Loveable Workplace (listopad 2017). 


Green Fox Academy na jaře 2018 představila a spustila bezplatný kurz programování pro ženy CodeGirlz a na podzim pak Academy4MoMs. Možnost rekvalifikace žen na rodičovské dovolené vzbudila u veřejnosti obrovský ohlas. Kurz nabízející mimo jiné péči o malé dítě v době, kdy se jeho matka vzdělává, přinesl firmě další prestižní cenu ITBEHAVIOR. Od jara se také intenzivně připravoval vstup na český trh. Ten byl završen v září 2018, kdy byla slavnostně otevřena pobočka v Praze na Václavském náměstí a současně zde byl zahájen první kurz Junior programátor. V tuto chvíli Green Fox Academy ve svých učebnách v Budapešti a Praze připravuje přes 160 lidí na jejich novou profesní dráhu.

Vážené členky, naši příznivci, tímto vám byl představen náš nový partner. Spolupráce s Green Fox Academy 

Soubory ke stažení